Reis ümber maailma
Reis ümber maailma on India rahvusmäng. Mängu eesmärgiks on esimesena liigutada kõik neli tükikest sisenemispunktist koju.
Kiire info mängu alustamise kohta
- Klõpsake ülal olevat Mängi nüüd nuppu või vaadake allapoole ja valige tuba, kus soovite mängida. Mäng avaneb uues aknas.
- Uues aknas kerige läbi nimekirja ja valige laud, mis on vaba. Klõpsake Liitu. Või looge uus laud klõpsates kontrollpaneeli kastis olevat nuppu Loo uus laud.
- Kui uus laud on loodud ja teil on kaaslane valmis mängima, klõpsake Start ja oodake kaaslase kinnitust.
- Reis ümber maailma on mäng, mida mängitakse 2-4 mängijaga spetsiaalsel laual, igal on neli tükikest – rohelised, sinised, punased või kollased.
- Mängijad veeretavad enne liikuma hakkamist täringut, mängijal peab enne oma tüki liigutamist kodust olema vähemalt 5 punkti.
- Tüki liigutamine vastase ruudule tähendab selle kinni püüdmist. Vastase tükk liigub seejärel koju ja teie saate 15 ruudulise boonuse. Mustadel aladel olevad tükikesed on kaitstud ja neid ei saa kinni püüda.
- Mängu eesmärgiks on liigutada oma tükikesed keskmisele alale, mängija, kes liigutab esimesena kõik oma 4 tükikest keskmisele alale, võidab mängu.
veel infot:Reis ümber maailma reeglidChatWikipedia link
We are sorry but the game currently does not support an operating system or a browser that you use.