Futbal

Futbal hrajú dvaja hráči. Lopta je postavená v strede hracej plochy. Cieľom je dostať loptu v ťahoch do súperovej bránky.

Obtain achievements

  • Games Celebrity
  • Heroic Stand
  • Thousand Go-getter

more achievements »

Pozri tiež...

Poker Texas Holdem

Poker Texas Holdem

Poker Texas Holdem

Najlepšia kombinácia kariet v ruke vyhráva. Hráč môže kombinovať karty v ruke s tými, čo sú na stole

1491 hráči online

Slots Classic

Slots Classic

Slots Classic

Play for fun with virtual money!

113 hráči online

Bingo

Bingo

Bingo

Keen eye and quick reflexes? Try your hand at Bingo!

410 hráči online

Ako začať hru?

  • Buď kliknite na tlačidlo Hrať teraz umiestnené hore, alebo sa pozrite dole a označte miestnosť, v ktorej si želáte hrať. Hra sa otvorí v novom okne.
  • V novom okne, posúvajte sa po zozname a označte stôl, ktorý je voľný. Klinkite na Pridať sa. Alebo si vytvorte nový stôl kliknutím na tlačidlo Vytvoriť stôl umiestnené v rámčeku ovládacieho panela.
  • Ak je nový stôl vytvorený a máte partnera, ktorý je pripravený hrať, kliknite na Štart a počkajte na partnerovo potvrdenie.

Ako hrať FutbalFutbal je hra pre dvoch hráčov. Loptička je na začiatku umiestnená do stredu poľa. Na oboch stranách sa nachádzajú dve bránky s hráčovým ’ menom.

Každý hráč sa hýbe v každom kole o jedno políčko v ktoromkoľvek smere, ale cesty, ktoré už boli použité (biele) nemôže zopakovať.

Ak sa hráč pohne k priesečníku cesty, ktorá už bola použitá, môže pokračovať s hráčom až dovtedy, kým sa nezastaví na mieste, ktoré ešte nebolo pokryté.

Ak nastavíte kurzor myši vedľa lopty, zobrazia sa červené čiary, ktoré vám odporúčajú možné cesty až pokým sa nemôžete kamkoľvek pohnúť. Cieľom hry je umiestniť loptu do brány súpera.

more info: Futbal pravidlá | Wikipedia Odkaz