Poker 5 Card DrawPoker 5 Card DrawPoker 5 Card DrawPoker 5 Card Draw
Online Game Room - Poker 5 Card Draw

Poker 5 Card Draw

5 Card Draw je najstaršia forma pokeru, každý hráč má v ruke 5 kariet. Karty môže vymienať, avšak viac kariet nedostane.

75 Poker players online!

Poker 5 Card Draw

5 Card Draw je najstaršia forma pokeru, každý hráč má v ruke 5 kariet. Karty môže vymienať, avšak viac kariet nedostane.

Poker 5Card Draw achievements

  • Tourney Guru
  • AK47
  • New Year's Player

more Poker achievements »

Pozri tiež...

Poker Texas Holdem

Poker Texas Holdem

Poker Texas Holdem

Najlepšia kombinácia kariet v ruke vyhráva. Hráč môže kombinovať karty v ruke s tými, čo sú na stole

2146 hráči online

Slots Classic

Slots Classic

Slots Classic

Play for fun with virtual money!

153 hráči online

Bingo

Bingo

Bingo

Keen eye and quick reflexes? Try your hand at Bingo!

523 hráči online

5 Card drawje veľmi populárna verzia pokeru a často ide o prvú hru, ktorú sa väčšina hráčov naučí.

Cieľ hry

Cieľom 5 Card Draw je udržať v ruke päť najlepších kariet. Medzi rozdávaním sa odohrajú dve kolá stávkovania, čo znamená, že existuje možnosť blufovania a takto môžu hráči vyhrať aj s pomocou oklamania hráčov, keď ich uvedú do omylu, že blufujúci hráč má najlepšie karty.

Vklady

Na začiatku je vybraný díler kariet, ktorý je označený špeciálnym symbolom, dílerský symbol a povinné ťahy v smere hodinových ručičiek vedľa hráča po každej ruke. Dvaja hráči v smere hodinových ručičiek za dílerom musia zaplatiť vklady do banku. Vklady postupne napĺňajú bank.
Prvý hráč naľavo od dílera platí takzvaný malý vklad a druhý hráč takzvaný veľký (dvojitý) vklad. Veľkosť vkladov zároveň poskytuje informáciu o stolných stávkach. Napríklad, na stole s 1$ a 2 $ stávkou, malý vklad bude 1$ a veľký 2 $. Po zaslaní vkladu sa každému hráčovi rozdá päť kariet a prvé kolo stávkovania začína.

Stávkovanie

Hráč umiestnený priamo naľavo od veľkého vkladu môže: zložiť karty, privolať veľký vklad alebo vložiť väčšiu sumu, v závislosti od limitu stávok na stole. Rovnaké rozhodnutie sa očakáva od každého hráča sediaceho za stolo. Posledný hráč na rade je zároveň posledným hráčom, ktorý vkladá veľkú stávku.

Ťah

Každý hráč, ktorý zostal v hre po tom, čo boli prijaté vklady, má možnosť vymeniť si maximálne štyri karty.

Posledné stávky a ukázanie kariet

Posledné kolo stávok sa začína a po tom, najlepšia ruka, vytvorená z piatich kariet, ktoré má každý hráč, je vybratých. Ak dvaja hráči majú rovnaké karty, obsah banku je medzi nich rozdelený.