Умови обслуговуванняЩоб створити кімнату ліги, ви маєте відповідати деяким вимогам і дати згоду на дотримування наступних правил:

1. Ця опція ТІЛЬКИ для людей, що управляють ігровими лігам, і ці ліги мають веб-сторінки. Ви маєте бути дійсним власником ліги (адміном), не просто звичайним учасником чи гравцем.

2. Створення кімнати являється виключно нашим привілеєм і ми можемо прийняти чи відхилити будь-який запит без всяких зауважень чи пояснень.

3. Всі запити приймаються чи відхиляються вручну, включно із: назва кімнати, логотип, посилання і опис. Запит розглядається як єдине ціле, і якщо ми будемо вважати який-небудь з цих елементів образливим/небажаним і т.д., запит буде відхилено. Ви завжди можете видалити ваш відхилений запит і створити новий, виправлений.

4. У видимій області сторінки ліги має бути посилання на http://www.gamedesire.com

5. Щоб скористатися цією опцією, власник ліги має бути зареєстрованим гравцем сайту GameDesire' як мінімум протягом тижня.

6. Особа, яка подала запит, стає адміністратором кімнати.

7. Щоб отримати доступ до розділу адміністрації (administration section), після того як ваша кімната була прийнята, ви маєте вийти і ввійти знову!

8. Після створення і підтвердження кімнати, ми не гарантуємо її вічне існування, а також того, що послуги і правила їх надання залишаться незмінними.

9. Кімнати, що не використовуються, будуть видалені.