Mycha12912  
Relationship status: in a relationship
Looking for: entertainment
Joined: 2011-11-16
Witam serdecznie odwiedzających :)
Points51More
Next level: 
Points needed: 149
Last game
Bingo

Bingo

1 year 231 days ago   

Gifts

Gifts : 16
Chocolate
Chicken
Mimosa
Tulip
Spring bouquet
Sweet teddy
Cheers!
Cherry cake
Treasure chest
Cherry cake
Ice coffee
Orange
Pink lilies
Orange
Friends' hug
Autumn leaves

Photos

Something about me

About me:
Charakterystyka
Kobieta o szybkich reakcjach. Nie może usiedzieć w miejscu. Twierdzi, że ma coś do przekazania światu co z reguły okazuje się jakąś głupotą, wysnutą przez jej choleryczny umysł. Ma silną wolę, która dość często przeradza się u niej w upór. Zwykle miła i grzeczna oraz dla wszystkich serdeczna. Uparta i zawsze stawia na swoim, chociaż nie ma racji (a zwykle jej nie ma). Bywa przesądna, co udowadnia wierząc w horoskopy, które twierdzą, że jutro spotkasz swoją miłość, ale uważaj, żeby nie wdepnąć w kałużę, bo zniszczą ci się buty, a ukochany ci drugich nie kupi. Jej szczęśliwy kolor to zielony lub szary
Rozwój
Swoim umysłem ogarnia wszystko i wszystko rozumie, ale czasem niczego nie umie. Ma niezbyt dobrą pamięć. Lepiej nie proś ją o kupienie chleba, bo będziesz czekał na niego ze trzy dni, albo i dłużej. Wszystkiego ciekawa. Czasem aż tak, że zapyta się jak tam noc poślubna?. Odpowiada jej zawód ruchliwy między innymi stewardessy, dziennikarki lub przedstawicielki handlowej.
Miłość
Ma problemy ze znalezieniem faceta. Chociaż kocha, to nie powie że kocha. Bo po co? Uczucia ma wymalowane na twarzy. Chociażby kochała kogoś, a ty mówiłbyś jej, że go kocha to i tak powie, że go nie kocha. Lubi grać na uczuciach. Czasem nawet obraża się o jakąś głupotę. Niestała w uczuciach: jednego dnia powie kocham cię, a drugiego odwal się koteczku.
Przyjaźń
Sylwia otacza się liczną rzeszą ludzi. Większości z tych osób nie zna, ale to przecież nieważne. Często zmienia przyjaciół. Jedynie grono najbliższych jej osób pozostaje niezmienione. Najlepszą przyjaciółkę potrafi odepchnąć, bo tam idzie Agnieszka, najpopularniejsza dziewczyna w szkole. Potem i tak wraca do przyjaciółki jak pies do pana.
Imieniny
11 marca, 9 lipca i 3 listopada, ale nie łudźcie się, że was zaprosi, jeśli już raz to zrobiła. Dwa razy się nie wkręcicie.
Interests:
Wszystko i nic :)
Favorite movies:
te, które mnie nie nudzą
Favorite music:
Nie lubię "dżezu" i góralskiej muzyki
ale lubię np.

http://www.teledyski-online.com.pl/bruce-springsteen-streets-of-philadelphia-1994/4351/
Favorite books:
Z kolorowymi obrazkami
Things I like:
mojego briarda, mojego syna .....no i oczywiście męża :)
Things I don't like:
truskawek i cytryny

Friends

Last visits

Total visits: 13088
9 days ago