kobietka1966

Семейно положение: омъжена/оженен
Интересува се от: жени, мъже
Търси: забавление
Zodiac sign: везни
Рожден ден: 1966-10-02
присъединил се: 24.07.2009
Piękna jest ta Twoja dusza,wiesz? Pachnie poziomkami znalezionymi głęboko w lesie. Słodkokwaśne,dzikie poziomki.
Точки1 144Още
Следващо ниво: 
Необходими точки: 1 856
Последна игра
Mahjong

Mahjong

Mahjong
1 ден преди

Играни игри

Mahjong

Mahjong

Завършени игриНай-добър резултат
15078101267
Mahjon-key
Mahjon-key
Mahjon-key
Mahjon-key
Mahjon-key
Бинго

Бинго

Завършени игриСпечелени чипове
22250241,67 милиона
Bingo Factory
Bingo Factory
Bee Lucky
Bingo Factory
Bingo Factory
Poker Texas Hold'em

Poker Texas Hold'em

Завършени игриСпечелени чипове
2218931,92 милиона
Покер Джакпот
Bright T-shirt
Welcome to MoneyLand
First Victory
First Battle

Подаръци

Подаръци: 403

Снимки

Малко инфо за мен

За мен
To jest takie bez sensu, ze całe życie się z a p i e r d a l a , pielęgnuje wszystkie odmiany nerwicy a i tak umrze się z odleżynami i w pieluchach a wszystkie rzeczy : zdjęcia książki, płyty, ciuchy ktoś w y p i r d o l i na śmietnik z którego wezmą to żule,żeby sprzedać bo im się chce pić alkohol.
Интереси
... Istnieje pewien niewidzialny człowiek! Który żyje w niebie! Obserwuje wszystko co robisz, każdej minuty, każdego dnia! Ten niewidzialny człowiek ma specjalną listę, dziesięć rzeczy, których nie chce, żebyś robił. A jeśli zrobisz którąkolwiek z tych rzeczy, to ma specjalne miejsce, pełne ognia, dymu, tortur i katuszy, gdzie ześle cię, żebyś cierpiał, palił się, krztusił, krzyczał i płakał, przez całą wieczność, aż do końca czasu! Ale... on cię kocha! On cię kocha! Kocha cię... i chce kasy! On zawsze chce kasy! Jest nieskończenie potężny, mądry, wszechmogący, wszechwiedzący, ale... jakoś nie ma smykałki do kasy! (Carlin)
Любими филми
http://youtu.be/NXexOSQeVxo http://youtu.be/6bT-uiNcoGc
Любима музика
http://www.youtube.com/watch?v=rS9XHXfPx8A Ten utwór to skarb! Sprawia, że moje serce ze wzruszenia drży a łzy same cisną się do oczu. Ta pieśń wywołuje u mnie takie emocje ; dlatego wracam do niej nieustannie i wracać będę! Tak pięknej muzyki warto słuchać, bo koi wszystko,absolutnie wszystko co złe w zyciu,trudne.Bynajmniej ja nie potrafię słuchać jej obojętnie....niestety jałowe i bez przekazu piosenki lansowane obecnie przez media nie trafiają do mnie zupełnie...to tyle;
Любими книги
Kto w biegu do gwiazd ustał,lub nigdy biec nie umiał.
Nie pozna tego smaku nigdy,ubogi duchem patrzy i spala się.W swojej małości,miernocie jest bezsilny.Niekochany nie kocha.Zaskoczony końcem żywota miota się bezsilnie.
Нещата, които харесвам
Lubię mocną herbatę, gorzką kawę nierozpuszczalną, kolorowe ubrania,torebki, wysokie obcasy,nawet perfumy...obcisłe jeansy,szum morza, słońce zdecydowanie lubię słońce,głośną muzykę,lubię mieć dobry nastrój,lubię ludzi... choć czasem tylko z daleka, lubię być doceniana, pisać wiersze czarnym długopisem,spacerować w deszczu.Lubię słowa na papierze,słowa do czytania,lubię róże,marzyć,mieć wytuszowane rzęsy, pomadkę na ustach, ciepły wiatr na twarzy.Milkę truskawkową, czerwone słodkie wino, Carlsberga, i wódkę Bolsa,duże miękkie fotele, lubię czuć, wspominać....
Нещата, които не харесвам
Porażek i ryzyka.Trudnych wyborów.Zgiełku.Blichtru.Płytkiej wyobrazni.Rozmów o mnie, a nie ze mną.

Последни посещения

Общ брой посещения: 113991
5 часове преди
11 часове преди
11 часове преди
11 часове преди
15 часове преди
16 часове преди
16 часове преди
17 часове преди
17 часове преди

Стена