Imperator

Interesado en: mujeres, hombres
Buscando: entretenimiento
Zodiac sign: Leo
Cumpleaños: 1978-08-21
Afiliado: 01/09/2018
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników,złodziei,zdrajców i oszustów,nie są ich ofiarami.Są ich wspólnikami".— George Orwell
Puntos457más
Para mantener el nivel: 
Puntos necesarios: 343

Actividad en los juegos

Poker Texas Hold'em

Poker Texas Hold'em

Juegos CompletadosFichas ganadas
1060156,67 bil
Unbreakable
Set Miner
Deep Purple
Rebuy king
Deep Purple

Regalos

Regalos: 85

Algo sobre mi

Sobre mi
Ironia i sarkazm pozwalają mi znosić głupotę innych ((:
Intereses
Powtarzam WSZYSTKIM,którzy już dziś czują się zniewoleni oraz wszystkim tym,którzy zniewoleni będą.Nie miejcie wątpliwości."Naczelnik" i jego ekipa zmierzają prostą drogą do totalitaryzmu... TOTALITARYZM - system rządów (reżim polityczny) w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.
Peliculas favoritas
https://www.youtube.com/watch?v=Xbck-KBUwlI& "Wyłącz TVP, włącz myślenie!" https://www.youtube.com/watch?v=nQu9rKkNIWs& Mieszanka Gomułki, Cyrankiewicza i Jaruzelskiego. Trybunał Stanu i długi wyrok.
Música favorita
https://www.youtube.com/watch?v=hZ8su8s8mOI&
Libros favoritos
KONSTYTUCJA
Cosas que me gustan
Ludzi z poczuciem humoru
Cosas que no me gustan
Mnie zawsze w oczy razi zaściankowe myślenie, ksenofobia i brak tolerancji. Ludzi tu boli każda odmienność - od drobiazgów w wyglądzie, po styl życia, jedzenia, poglądy na życie. Jednocześnie istnieje "fantastyczne" przekonanie o naszej wyjątkowej roli w historii świata (którą to historię nota bene niewielu Polaków zna). Nie mogę znieść tej narodowej martyrologii wyzierającej ze wszystkich stron, jeszcze trochę i strach będzie otworzyć lodówkę.
Żal mi, że u nas patriotyzm oznacza podziały na lepszych i gorszych, na Polaków sztucznych i Polaków prawdziwych. Szkoda, że oznacza on już tylko przepychanki, machanie flagami przed kamerą i zdrowaśki na Krakowskim Przedmieściu.
Przykro mi, że hom......ualistów i ludzi innych ras często w tym kraju traktuje się jak trędowatych, grozi im lincz i pobicia, a wszystko za ogólnym, społecznym przyzwoleniem.... I w sumie wymieniać można by jeszcze długo długo ale obejrzyjcie sobie "Dzień świra". To właśnie my - Polacy. A w końcowej modlitwie Polaka jest tak wiele prawdy.

Últimas visitas

Visitas totales: 5665
1 hora hace
1 hora hace
1 hora hace
1 hora hace
1 hora hace
2 horas hace
2 horas hace
2 horas hace
2 horas hace

Muro