Dziwak_jakich_mało

 
Joined: 2015-01-20
Bób, hummus, włoszczyzna.
Points88More
Next level: 
Points needed: 112

DROGA ADMINISTRACJO ! MY, GRCZE, PROSIMY - OGARNIJCIE SIĘ !

2015-10-05       

Szanowni Administratorzy !

Z przykrością muszę stwierdzić, iż ostatnie wydarzenia na naszym ( a może Waszym ? ) portalu, nie mogą przejść bez echa, tak jak nie mogą bez echa przejść działania niektórych adminów.

W sposób dla mnie całkowicie niezrozumiały osobnik występujący tu pod nickiem Zbanowany Smok,dostał uprawnienia do moderowania blogów i forum. Jak to możliwe, że daje się władzę osobie będącej egzemplifikacją aroganta z intelektualnym niedorozwojem  ?  Jak to możliwe, że Administracja tolerowała jego bezczelne, chamskie i prostackie zachowanie  ?  Jak to możliwe, że Adminka Geekoza, wkraczając w spór tego indywiduum z graczem Capone podjęła decyzję o zbanowaniu Capone, który stanął w obronie godności profesora Zembali, którego Zbanowany smok porównał do szamba ??? Czy Geekoza na pewno nadaje się do pełnienia takiej funkcji ???

Jak to możliwe, że toleruje sie blogi, w których personalnie atakowani są gracze (vide: blogi Kaisa) ??? Gdzie była adminka Geekoza ????

Jak to możliwe, że gracz Zbanowany Smok dalej posługuje się podrobionym nickiem, a ze strony Administracji nie następuje żadna reakcja ??? Jak to możliwe, że gdy zwróciłem na to grzecznie uwagę admince Murkaa , ta stwierdziła, że nie rozumie o co chodzi, a następnie usunęła moje posty ???

CO SIĘ Z WAMI DZIEJE ?????