Imperator

I want to play with: women, men
Looking for: entertainment
Zodiac sign: leo
Birthday: 1978-08-21
joined: 2018-09-01
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników,złodziei,zdrajców i oszustów,nie są ich ofiarami.Są ich wspólnikami".— George Orwell
Points1,520More
Next level: 
Points needed: 1,480
Last game

Games activity

Poker Texas Hold'em

Poker Texas Hold'em

Games CompletedChips Won
823425.59 bil
Rebuy king
Rebuy king
Rebuy king
Deep Purple
Unbreakable

Gifts

Gifts : 74

Something about me

About me
Ironia i sarkazm pozwalają mi znosić głupotę innych ((:
Interests
Powtarzam WSZYSTKIM,którzy już dziś czują się zniewoleni oraz wszystkim tym,którzy zniewoleni będą.Nie miejcie wątpliwości."Naczelnik" i jego ekipa zmierzają prostą drogą do totalitaryzmu... TOTALITARYZM - system rządów (reżim polityczny) w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.
Favorite movies
https://www.youtube.com/watch?v=Xbck-KBUwlI& https://www.youtube.com/watch?v=nQu9rKkNIWs&
Favorite music
https://www.youtube.com/watch?v=hZ8su8s8mOI&
Favorite books
KONSTYTUCJA
Things I like
Ludzi z poczuciem humoru
Things I don't like
Mnie zawsze w oczy razi zaściankowe myślenie, ksenofobia i brak tolerancji. Ludzi tu boli każda odmienność - od drobiazgów w wyglądzie, po styl życia, jedzenia, poglądy na życie. Jednocześnie istnieje "fantastyczne" przekonanie o naszej wyjątkowej roli w historii świata (którą to historię nota bene niewielu Polaków zna). Nie mogę znieść tej narodowej martyrologii wyzierającej ze wszystkich stron, jeszcze trochę i strach będzie otworzyć lodówkę.
Żal mi, że u nas patriotyzm oznacza podziały na lepszych i gorszych, na Polaków sztucznych i Polaków prawdziwych. Szkoda, że oznacza on już tylko przepychanki, machanie flagami przed kamerą i zdrowaśki na Krakowskim Przedmieściu.
Przykro mi, że hom......ualistów i ludzi innych ras często w tym kraju traktuje się jak trędowatych, grozi im lincz i pobicia, a wszystko za ogólnym, społecznym przyzwoleniem.... I w sumie wymieniać można by jeszcze długo długo ale obejrzyjcie sobie "Dzień świra". To właśnie my - Polacy. A w końcowej modlitwie Polaka jest tak wiele prawdy.

Last visits

Total visits: 4150
1 day ago
1 day ago
1 day ago
1 day ago
2 days ago
3 days ago
3 days ago
4 days ago
5 days ago

Wall