Imperator

I want to play with: women, men
Looking for: entertainment
Zodiac sign: leo
Birthday: 1978-08-21
Joined: 2018-09-01
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników,złodziei,zdrajców i oszustów,nie są ich ofiarami.Są ich wspólnikami".— George Orwell
Points396More
Next level: 
Points needed: 604
Last game

Games activity

Poker Texas Hold'em

Poker Texas Hold'em

Games CompletedChips Won
764195.11 bil
True Blue
True Blue
True Blue
Deep Purple
Unbreakable
Bingo

Bingo

Games CompletedChips Won
80642.88 mln
Bingo Lover
Bingo Lover
Bingo Lover
Bingo-on!
B Bingo King
Pool Live Pro

Pool Live Pro

WinsGames Played
61133

Gifts

Gifts : 71

Something about me

About me
Ironia i sarkazm pozwalają mi znosić głupotę innych ((:
Interests
Powtarzam WSZYSTKIM,którzy już dziś czują się zniewoleni oraz wszystkim tym,którzy zniewoleni będą.Nie miejcie wątpliwości."Naczelnik" i jego ekipa zmierzają prostą drogą do totalitaryzmu... TOTALITARYZM - system rządów (reżim polityczny) w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.
Favorite movies
https://www.youtube.com/watch?v=Xbck-KBUwlI& https://www.youtube.com/watch?v=nQu9rKkNIWs&
Favorite music
https://www.youtube.com/watch?v=hZ8su8s8mOI&
Favorite books
KONSTYTUCJA
Things I like
Ludzi z poczuciem humoru
Things I don't like
Mnie zawsze w oczy razi zaściankowe myślenie, ksenofobia i brak tolerancji. Ludzi tu boli każda odmienność - od drobiazgów w wyglądzie, po styl życia, jedzenia, poglądy na życie. Jednocześnie istnieje "fantastyczne" przekonanie o naszej wyjątkowej roli w historii świata (którą to historię nota bene niewielu Polaków zna). Nie mogę znieść tej narodowej martyrologii wyzierającej ze wszystkich stron, jeszcze trochę i strach będzie otworzyć lodówkę.
Żal mi, że u nas patriotyzm oznacza podziały na lepszych i gorszych, na Polaków sztucznych i Polaków prawdziwych. Szkoda, że oznacza on już tylko przepychanki, machanie flagami przed kamerą i zdrowaśki na Krakowskim Przedmieściu.
Przykro mi, że hom......ualistów i ludzi innych ras często w tym kraju traktuje się jak trędowatych, grozi im lincz i pobicia, a wszystko za ogólnym, społecznym przyzwoleniem.... I w sumie wymieniać można by jeszcze długo długo ale obejrzyjcie sobie "Dzień świra". To właśnie my - Polacy. A w końcowej modlitwie Polaka jest tak wiele prawdy.

Last visits

Total visits: 3856
12 hours ago
1 day ago
1 day ago
1 day ago
1 day ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago

Wall