tita40

 
joined: 2006-10-30
Demokracja skończyła się wtedy, gdy rząd zrozumiał że może PRZEKUPIĆ OBYWATELI ICH WŁASNYMI PIENIĘDZMI - Alexis de Tocqueville
Points122More
Next level: 
Points needed: 78
Last game

Jedynie "zabór" i zarząd z Brukseli zamiast tego (nie) rządu.

 Przez ponad 5 lat pisowcy nakradli i zmarnowali tyle, co poprzednie gangi zwane partiami przez lat 30 ! 
Zawsze polskie rządy tak się kończyły. Tańce hulanki swawole i kraj przepity, zniszczony ........
Jedynie "zabór" i zarząd z Brukseli zamiast polskiego rządu. Zawsze polskie rządy tak się kończyły. Tańce hulanki swawole i kraj przepity, zniszczony.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/podatki/news-spolki-komandytowe-estonski-cit-i-ulga-abolicyjna-kontrowers,nId,4886562#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Jedynie "zabór" i zarząd z Brukseli zamiast polskiego rządu. Zawsze polskie rządy tak się kończyły. Tańce hulanki swawole i kraj przepity, zniszczony.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/podatki/news-spolki-komandytowe-estonski-cit-i-ulga-abolicyjna-kontrowers,nId,4886562#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Odrobinę historii

1. Wszystkim rządził bezzębny emeryt, którego nikt nie wybierał.
2. Emeryt (rencista?) nie sprawował żadnej funkcji i nie ponosił w związku z tym żadnej odpowiedzialności.
3. Obowiązki premiera pełniła jego sekretarka, wcielając w życie dyrektywy w oparciu o doświadczenia zdobyte w zadłużonej po uszy gminie Brzeszcze.
4. Prezydenta udawał jego osobisty i najwidoczniej ubezwłasnowolniony podpisywacz, który nie potrafi nawet rozliczyć się z kosztów podróży do Nowego Tomyśla, ale ma ładny krawat.
5. Służbami specjalnymi kierował skazany przestępca ułaskawiony poprzednio przez podpisywacza rencisty. Skazany za nadużywanie władzy i łamanie prawa w czasie kierowania służbami specjalnymi.
6. Prokuratorem Generalnym jest funkcjonariusz partyjny, który cudem uniknął trybunału stanu za nadużycia stanowiska, gdy poprzednio pełnił to stanowisko.
7. Korupcję w Policji  wykrywał Minister Spraw Wewnętrznych, którego pierwszą nominacją w Policji było mianowanie skorumpowanego komendanta głównego Policji i oskarżenie opozycji o swój błąd.
8. W mediach publicznych pluralizm zapewnia funkcjonariusz partii rządzącej z tuzinem prawomocnych wyroków za zniesławienie.
9. Ministrem obrony został paranoik i zwolennik teorii spiskowej dziejów. Jego hobby jest zaprowadzanie porządków w strukturach NATO w nocy przy pomocy łomu i wytrycha w oparciu o kadry nastolatków z prowincji.
10. Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa kieruje koleś, który ma w toku dwa procesy- o łapówkarstwo i przekroczenie uprawnień.
11. Przewodniczącym Sejmowej Komisji Praw Człowieka jest komunistyczny prokurator, odznaczony przez komunistyczne władze za zamykanie opozycji.
12. Na czele sejmu stoi były hipis, absolwent policealnego Studium Ogrodniczego. Przez wiele lat nie dał rady pokonać drugiego semestru na KULu ale według emeryta (rencisty) świetnie nadaje się do kierowania parlamentem.
13. Wicemarszałkiem sejmu facet wyrzucony z technikum morskiego za okradanie kolegów.
14. Dyr****rem wszystkiego (nawet stadniny) został z nadania partyjnego. Warunkiem jest jednak całkowity brak doświadczenia i znajomość/pokrewieństwo z kimś z władz partyjnych. Ten system ma zapobiec niedobrej korupcji i kumoterstwu.
15. W TVP Info aferę Amber Gold komentuje specjalista- prawicowa dziennikarka skazana za wyłudzenie 270 tys.
16. Wiceminister sprawiedliwości ma wyrok dyscyplinarny za pracę jako sędzia w stołecznym sądzie.
Things I like
możecie sobie darować próby wpędzenia mnie w poczucie winy, ja jestem bez serca

Elementarz pisowca :

2015 – wystarczy nie kraść , 2016 – my nie kradniemy, nam się to po prostu należy , 2017 – inni też kradli , 2018 – inni kradli więcej , 2019 – kradniemy ale zgodnie z prawem , 2020 – kradniemy i co nam zrobicie?
Rząd ma 2 142 limuzyn, a w całej Polsce mamy 1360 karetek pogotowia
I co nam zrobicie ?????

Wyobraźcie sobie

taką sytuację -
 Polska podpisuje z Rosją układ, na podstawie którego:
1. Polska będzie utrzymywać na swój koszt wszystkie ambasady Rosji i rosyjskie uczelnie wyższe, licea i gimnazja na terenie Polski.
2. Polska zgodzi się, aby Rosja posiadała na terytorium Polski siatkę jawnych, umundurowanych funkcjonariuszy, zarówno obcego pochodzenia jak i rekrutowanych miejscowo oraz tajnych agentów i agentów wpływu rekrutowanych i szkolonych od niemowlęctwa.
3. Funkcjonariusze ci będą mieli gwarantowany wstęp do szkół, szpitali, więzień, jednostek wojskowych, w celu gromadzenia informacji i prowadzenia działań propagandowych i manipulacyjnych na rzecz Rosji i jej interesów.
4. Funkcjonariusze ci wstępując do polskiego wojska zostają od razu co najmniej kapitanami, a nawet generałami i mają nie tylko pensje pochodzące z dochodu narodowego Polski, ale także maja dostęp do największych tajemnic.
5. W stosownych przypadkach będą mieli tez pensje i przywileje takie same jak pracownicy tych ośrodków, ale pod wieloma względami nie będą podlegać takim samym przepisom np. ci w szkołach nie będą podlegali kuratorium i ministerstwu.
6. Funkcjonariusze ci będą mogli na terenie swoich eksterytorialnych placówek codziennie (a minimum raz w roku) przesłuchiwać polskich obywateli bez świadków i przy zachowaniu tajemnicy, na okoliczność posłuszeństwa prawu i interesom Rosji.
7. Rosja zastrzega sobie prawo do organizowania, bez uzyskiwania stosownych zezwoleń, manifestacji ulicznych w święta państwowe Rosji we wszystkich miejscowościach w Polsce oraz okresowych przemarszów drogami publicznymi do wybranych placówek dyplomatycznych.
8. Ponadto, Polska przyzna im bezpłatną opiekę medyczną i emerytury.
9. W przypadku łamania prawa przez tych funkcjonariuszy, w szczególności gwałcenia polskich dzieci, o ile nie zostali złapani na gorącym uczynku, Moskwa zastrzega sobie prawo do nie informowania polskich władz i podejmowania kroków zgodnie ze swoimi interesami - np. tuszowania sprawy, zastraszania ofiar, przenoszenia winnych na inną placówkę, kłamania, oskarżania innych, etc.
10. Rosja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania swoich funkcjonariuszy do otwartego krytykowania i wpływania na polską politykę wewnętrzną i zewnętrzną, prawa obywatelskie, kierunki badań naukowych i inny dowolny aspekt życia społecznego i politycznego.
11. Rosja zastrzega też, że jest niezależnym państwem i Polska nie ma tam prawa krytyki, a manipulacje są niedopuszczalne i będą ścigane przez polską policję, prokuraturę i sądy.
12. Polska ma też oddać Rosji wszystkie ziemie i nieruchomości jakie kiedykolwiek należały do władz Imperium Rosyjskiego lub Związku Radzieckiego albo obywateli któregoś z tych krajów.
13. Polacy robią codzienną składkę pieniężną na rzecz Rosji.
14. Polski rząd finansuje działalność agentów Rosji pracujących w Polsce.
15. Umowa gwarantująca te wszystkie przywileje nie podlega wypowiedzeniu!
Podoba się?... Nie?... a, co jeżeli to zamiast Rosji byłyby Niemcy?
Też nie?...
Więc dlaczego jest coś takiego samego w stosunku do WATYKANU (konkordat)? Watykanu, który zawsze trzymał z zaborcami! (patrz układ z Hitlerowcami) i potępiał nasze powstania narodowe!

Koronawirus jest prezesem wszystkich prezesów

Wyssali z wielu życie. Zabrali. Stworzyli kraj żebraków. Twierdząc, że 
Elementarz pisowca : 2015 – wystarczy nie kraść , 2016 – my nie kradniemy, nam się to po prostu należy , 2017 – inni też kradli , 2018 – inni kradli więcej , 2019 – kradniemy ale zgodnie z prawem , 2020 – kradniemy i co nam zrobicie?
Rząd ma 2 142 limuzyn, a w całej Polsce mamy 1360 karetek pogotowia.
Wyssali z wielu ludzi życie. Zabierają godność Nam ! Tworzą kraj żebraków, mówiąc że wszystko gra .............. ! A KiNdzia Duda urządziła korona party urodzinowe, czy na imprezie były             ATRAPY , TAK JAK NA STADIONIE NARODOWYM  - CHORZY

Jadwiga E. w ciągu niecałego roku urzędowania przyznała pracownikom resortu ponad 12 milionów złotych nagród, z czego zdecydowaną większość w dobie pandemii koronawirusa.
Ponad 272 milionów złotych wypłacono w formie premii, „trzynastek” czy nagród w instytucjach podległych ministrowi rolnictwa. Wszystkie bonusy wypłacono w pierwszym półroczu tego roku, gdy kraj zmagał się ze skutkami pandemii korona-wirusa, a resortem rolnictwa kierował Jan Krzysztof Ardanowski. Duda podpisał nowelizację, wg której tylko medycy skierowani do walki z pandemią przez wojewodę ( pis) , dostaną 100-proc. dodatek. Ten sam Duda lekką rączką przekazał 2 miliardy złotych na partyjną szczuj-nię, w której lekarzy mieszało się z błotem. To jest naprawdę moralnie odrażające.Uwaga rolnicy! Wielka Brytania właśnie ogłosiła suwerenną politykę rolną. Dopłaty obszarowe obcięte o połowę do 2024, do likwidacji w 2028. Pamiętajcie, gdy demagodzy z *** będą was przekonywać, że Unia Europejska to samo zło.Zbigniew Ziobro jako min. sprawiedliwości, spraw zagranicznych, premier i prokurator generalny nikogo już nie dziwi. Pana Kowalskiego jako ministra finansów i gospodarki możemy jednak nie przetrwać............."Mamy szalejącą pandemię, nie mamy respiratorów, nie mamy strategii, ale mamy nagrody. Jest to niebywały skandal."
 poseł Bartosz Kownacki. Jego zdaniem przed wejściem do galerii powinna być pobierana opłata w wysokości 100 zł za możliwość zrobienia zakupów.
 poseł PiS Marek Suski przyznał, że między Andrzejem Dudą i Jarosławem Kaczyńskim trwa zimna wojna - panowie nie zgadzają się ze sobą w pewnych kwestiach, a ich stosunki są mocno chłodne. Ten sam polityk partii rządzącej, w tym samym wywiadzie oznajmił, że partia ma już pomysł, kto będzie następną głową państwa. Zaczęło się od łamania konstytucji i traktatów unijnych, skończy na marginalizacji Polski? Polscy rządzący ani myślą dawać kobietom prawa wyboru w kwestii aborcji, pozwolić społeczności LGBT na godne życie, czy pozwolić na praworządność i przestrzegać prawa, zamiast dostosowywać je pod swoje cele. I tu zaczyna się problem, bo większość państw europejskich zdecydowała, by od tej pory fundusze unijne przydzielać tylko tym, którzy z praworządnością nie mają problemu.Zaszczepisz się ?  Postawy Polaków się usztywniają, a nadal nie ma jasnej odpowiedzi, jak działają te preparaty i jaka jest ich skuteczność.Będą kontrole od dzisiaj i mówię to z wielkim żalem. Zwracam się z apelem do przedsiębiorców, aby przestrzegali przepisów; inaczej muszą się liczyć nie tylko z mandatami, ale i zawieszeniem pomocy, która opiewa łącznie na ok. 40 mld zł – zagroził Jarosław Gowin na konferencji prasowej. Rząd PiS zapowiedział już zmasowane kontrole hoteli i pensjonatów, a media ostrzegają, że właściciele obiektów będą karani podwójnie. Najpierw dostaną mandat mogący wynieść do 30 tys. złotych. Jeśli to nie pomoże, stracą dotacje i zwolnienia z podatków.