tita40

Joined: 2006-10-30
Demokracja skończyła się wtedy, gdy rząd zrozumiał że może PRZEKUPIĆ OBYWATELI ICH WŁASNYMI PIENIĘDZMI - Alexis de Tocqueville
Points41More
To keep level: 
Points needed: 159
Last game

Koronawirus jest prezesem wszystkich prezesów

2020-11-30       

Wyssali z wielu życie. Zabrali. Stworzyli kraj żebraków. Twierdząc, że 
Elementarz pisowca : 2015 – wystarczy nie kraść , 2016 – my nie kradniemy, nam się to po prostu należy , 2017 – inni też kradli , 2018 – inni kradli więcej , 2019 – kradniemy ale zgodnie z prawem , 2020 – kradniemy i co nam zrobicie?
Rząd ma 2 142 limuzyn, a w całej Polsce mamy 1360 karetek pogotowia.
Wyssali z wielu ludzi życie. Zabierają godność Nam ! Tworzą kraj żebraków, mówiąc że wszystko gra .............. ! A KiNdzia Duda urządziła korona party urodzinowe, czy na imprezie były             ATRAPY , TAK JAK NA STADIONIE NARODOWYM  - CHORZY

Jadwiga E. w ciągu niecałego roku urzędowania przyznała pracownikom resortu ponad 12 milionów złotych nagród, z czego zdecydowaną większość w dobie pandemii koronawirusa.
Ponad 272 milionów złotych wypłacono w formie premii, „trzynastek” czy nagród w instytucjach podległych ministrowi rolnictwa. Wszystkie bonusy wypłacono w pierwszym półroczu tego roku, gdy kraj zmagał się ze skutkami pandemii korona-wirusa, a resortem rolnictwa kierował Jan Krzysztof Ardanowski. Duda podpisał nowelizację, wg której tylko medycy skierowani do walki z pandemią przez wojewodę ( pis) , dostaną 100-proc. dodatek. Ten sam Duda lekką rączką przekazał 2 miliardy złotych na partyjną szczuj-nię, w której lekarzy mieszało się z błotem. To jest naprawdę moralnie odrażające.Uwaga rolnicy! Wielka Brytania właśnie ogłosiła suwerenną politykę rolną. Dopłaty obszarowe obcięte o połowę do 2024, do likwidacji w 2028. Pamiętajcie, gdy demagodzy z *** będą was przekonywać, że Unia Europejska to samo zło.Zbigniew Ziobro jako min. sprawiedliwości, spraw zagranicznych, premier i prokurator generalny nikogo już nie dziwi. Pana Kowalskiego jako ministra finansów i gospodarki możemy jednak nie przetrwać............."Mamy szalejącą pandemię, nie mamy respiratorów, nie mamy strategii, ale mamy nagrody. Jest to niebywały skandal."
 poseł Bartosz Kownacki. Jego zdaniem przed wejściem do galerii powinna być pobierana opłata w wysokości 100 zł za możliwość zrobienia zakupów.
 poseł PiS Marek Suski przyznał, że między Andrzejem Dudą i Jarosławem Kaczyńskim trwa zimna wojna - panowie nie zgadzają się ze sobą w pewnych kwestiach, a ich stosunki są mocno chłodne. Ten sam polityk partii rządzącej, w tym samym wywiadzie oznajmił, że partia ma już pomysł, kto będzie następną głową państwa. Zaczęło się od łamania konstytucji i traktatów unijnych, skończy na marginalizacji Polski? Polscy rządzący ani myślą dawać kobietom prawa wyboru w kwestii aborcji, pozwolić społeczności LGBT na godne życie, czy pozwolić na praworządność i przestrzegać prawa, zamiast dostosowywać je pod swoje cele. I tu zaczyna się problem, bo większość państw europejskich zdecydowała, by od tej pory fundusze unijne przydzielać tylko tym, którzy z praworządnością nie mają problemu.Zaszczepisz się ?  Postawy Polaków się usztywniają, a nadal nie ma jasnej odpowiedzi, jak działają te preparaty i jaka jest ich skuteczność.Będą kontrole od dzisiaj i mówię to z wielkim żalem. Zwracam się z apelem do przedsiębiorców, aby przestrzegali przepisów; inaczej muszą się liczyć nie tylko z mandatami, ale i zawieszeniem pomocy, która opiewa łącznie na ok. 40 mld zł – zagroził Jarosław Gowin na konferencji prasowej. Rząd PiS zapowiedział już zmasowane kontrole hoteli i pensjonatów, a media ostrzegają, że właściciele obiektów będą karani podwójnie. Najpierw dostaną mandat mogący wynieść do 30 tys. złotych. Jeśli to nie pomoże, stracą dotacje i zwolnienia z podatków.