Imperator

Интересуюсь: женщинами, мужчинами
Ищу: развлечения
Знак зодиака: лев
День рождения: 1978-08-21
Присоединился: 01.09.2018
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników,złodziei,zdrajców i oszustów,nie są ich ofiarami.Są ich wspólnikami".— George Orwell
Очки1 012Подробнее
Новый уровень: 
очков нужно: 1 988
Последняя игра
Poker Texas Hold'em

Poker Texas Hold'em

Poker Texas Hold'em
8 часов назад

Активность в играх

Poker Texas Hold'em

Poker Texas Hold'em

Завершенные игрыВыигранные жетоны
875735,83млрд
Rebuy king
Rebuy king
Rebuy king
Deep Purple
Purple Star
Бинго

Бинго

Завершенные игрыВыигранные жетоны
81144,23 млн
Bingo Lover
Bingo Lover
Bingo Lover
Bingo-on!
B Bingo King

Подарки

Подарки: 76

Кое-что обо мне

Про меня
Ironia i sarkazm pozwalają mi znosić głupotę innych ((:
Интересы
Powtarzam WSZYSTKIM,którzy już dziś czują się zniewoleni oraz wszystkim tym,którzy zniewoleni będą.Nie miejcie wątpliwości."Naczelnik" i jego ekipa zmierzają prostą drogą do totalitaryzmu... TOTALITARYZM - system rządów (reżim polityczny) w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.
Любимые фильмы
https://www.youtube.com/watch?v=Xbck-KBUwlI& https://www.youtube.com/watch?v=nQu9rKkNIWs& Mieszanka Gomułki, Cyrankiewicza i Jaruzelskiego. Trybunał Stanu i długi wyrok.
Любимая музыка
https://www.youtube.com/watch?v=hZ8su8s8mOI&
Любимые книги
KONSTYTUCJA
Что я люблю
Ludzi z poczuciem humoru
Что я не люблю
Mnie zawsze w oczy razi zaściankowe myślenie, ksenofobia i brak tolerancji. Ludzi tu boli każda odmienność - od drobiazgów w wyglądzie, po styl życia, jedzenia, poglądy na życie. Jednocześnie istnieje "fantastyczne" przekonanie o naszej wyjątkowej roli w historii świata (którą to historię nota bene niewielu Polaków zna). Nie mogę znieść tej narodowej martyrologii wyzierającej ze wszystkich stron, jeszcze trochę i strach będzie otworzyć lodówkę.
Żal mi, że u nas patriotyzm oznacza podziały na lepszych i gorszych, na Polaków sztucznych i Polaków prawdziwych. Szkoda, że oznacza on już tylko przepychanki, machanie flagami przed kamerą i zdrowaśki na Krakowskim Przedmieściu.
Przykro mi, że hom......ualistów i ludzi innych ras często w tym kraju traktuje się jak trędowatych, grozi im lincz i pobicia, a wszystko za ogólnym, społecznym przyzwoleniem.... I w sumie wymieniać można by jeszcze długo długo ale obejrzyjcie sobie "Dzień świra". To właśnie my - Polacy. A w końcowej modlitwie Polaka jest tak wiele prawdy.

Новые визиты

Общие визиты: 4312
3 дня назад
6 дня назад
6 дня назад
6 дня назад
7 дня назад
7 дня назад
7 дня назад
7 дня назад
7 дня назад

Стена