kobietka1966

Семейное положение: женат (замужем)
Интересуюсь: женщинами, мужчинами
Ищу: развлечения
Знак зодиака: весы
День рождения: 1966-10-02
Присоединился: 24.07.2009
Piękna jest ta Twoja dusza,wiesz? Pachnie poziomkami znalezionymi głęboko w lesie. Słodkokwaśne,dzikie poziomki.
Новый уровень: 
очков нужно: 741
Онлайн сейчас
В комнатах: Mestres

Активность в играх

Маджонг

Маджонг

Завершенные игрыЛучший результат
14919101267
Mahjon-key
Mahjon-key
Mahjon-key
Mahjon-key
Mahjon-key
Бинго

Бинго

Завершенные игрыВыигранные жетоны
2094278,57 млн
Stone Combo
Bingo Factory
Stone Combo
Bee Lucky
Bingo Factory

Подарки

Подарки: 403

Альбомы

Кое-что обо мне

Про меня
To jest takie bez sensu, ze całe życie się z a p i e r d a l a , pielęgnuje wszystkie odmiany nerwicy a i tak umrze się z odleżynami i w pieluchach a wszystkie rzeczy : zdjęcia książki, płyty, ciuchy ktoś w y p i r d o l i na śmietnik z którego wezmą to żule,żeby sprzedać bo im się chce pić alkohol.
Интересы
... Istnieje pewien niewidzialny człowiek! Który żyje w niebie! Obserwuje wszystko co robisz, każdej minuty, każdego dnia! Ten niewidzialny człowiek ma specjalną listę, dziesięć rzeczy, których nie chce, żebyś robił. A jeśli zrobisz którąkolwiek z tych rzeczy, to ma specjalne miejsce, pełne ognia, dymu, tortur i katuszy, gdzie ześle cię, żebyś cierpiał, palił się, krztusił, krzyczał i płakał, przez całą wieczność, aż do końca czasu! Ale... on cię kocha! On cię kocha! Kocha cię... i chce kasy! On zawsze chce kasy! Jest nieskończenie potężny, mądry, wszechmogący, wszechwiedzący, ale... jakoś nie ma smykałki do kasy! (Carlin)
Любимые фильмы
http://youtu.be/NXexOSQeVxo http://youtu.be/6bT-uiNcoGc
Любимая музыка
http://www.youtube.com/watch?v=rS9XHXfPx8A Ten utwór to skarb! Sprawia, że moje serce ze wzruszenia drży a łzy same cisną się do oczu. Ta pieśń wywołuje u mnie takie emocje ; dlatego wracam do niej nieustannie i wracać będę! Tak pięknej muzyki warto słuchać, bo koi wszystko,absolutnie wszystko co złe w zyciu,trudne.Bynajmniej ja nie potrafię słuchać jej obojętnie....niestety jałowe i bez przekazu piosenki lansowane obecnie przez media nie trafiają do mnie zupełnie...to tyle;
Любимые книги
Kto w biegu do gwiazd ustał,lub nigdy biec nie umiał.
Nie pozna tego smaku nigdy,ubogi duchem patrzy i spala się.W swojej małości,miernocie jest bezsilny.Niekochany nie kocha.Zaskoczony końcem żywota miota się bezsilnie.
Что я люблю
Lubię mocną herbatę, gorzką kawę nierozpuszczalną, kolorowe ubrania,torebki, wysokie obcasy,nawet perfumy...obcisłe jeansy,szum morza, słońce zdecydowanie lubię słońce,głośną muzykę,lubię mieć dobry nastrój,lubię ludzi... choć czasem tylko z daleka, lubię być doceniana, pisać wiersze czarnym długopisem,spacerować w deszczu.Lubię słowa na papierze,słowa do czytania,lubię róże,marzyć,mieć wytuszowane rzęsy, pomadkę na ustach, ciepły wiatr na twarzy.Milkę truskawkową, czerwone słodkie wino, Carlsberga, i wódkę Bolsa,duże miękkie fotele, lubię czuć, wspominać....
Что я не люблю
Porażek i ryzyka.Trudnych wyborów.Zgiełku.Blichtru.Płytkiej wyobrazni.Rozmów o mnie, a nie ze mną.

Новые визиты

Общие визиты: 112276
1 секунда назад
31 секунд назад
2 минут назад
2 минут назад
3 минут назад
9 минут назад
17 минут назад
33 минут назад
36 минут назад

Стена