Imperator

İlgilendiklerim: kadınlar, erkekler
Aradığım: eğlence
Zodiac sign: Aslan
Doğum Günü: 1978-08-21
Katılım: 01.09.2018
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników,złodziei,zdrajców i oszustów,nie są ich ofiarami.Są ich wspólnikami".— George Orwell
Sonraki seviye: 
Points needed: 799
Son oyun

Oyun aktivitesi

Hold'em Live Pro

Hold'em Live Pro

Tamamlanan OyunlarKazanılan para
945325,98mld
Bingo

Bingo

Tamamlanan OyunlarKazanılan para
90444,48 mln
Bingo Factory
Marksman
Bingo Lover
Bingo Lover
Bingo Lover

Hediyeler

Hediyeler: 79

Beni anlatan şeyler

Hakkımda
Ironia i sarkazm pozwalają mi znosić głupotę innych ((:
İlgi Alanları
Powtarzam WSZYSTKIM,którzy już dziś czują się zniewoleni oraz wszystkim tym,którzy zniewoleni będą.Nie miejcie wątpliwości."Naczelnik" i jego ekipa zmierzają prostą drogą do totalitaryzmu... TOTALITARYZM - system rządów (reżim polityczny) w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.
Sevdiğiniz Filmler
https://www.youtube.com/watch?v=Xbck-KBUwlI& "Wyłącz TVP, włącz myślenie!" https://www.youtube.com/watch?v=nQu9rKkNIWs& Mieszanka Gomułki, Cyrankiewicza i Jaruzelskiego. Trybunał Stanu i długi wyrok.
Sevdiğiniz Film Tarzı
https://www.youtube.com/watch?v=hZ8su8s8mOI&
Sevdiğiniz Kitaplar
KONSTYTUCJA
Sevdiğim şeyler
Ludzi z poczuciem humoru
Sevmediğim şeyler
Mnie zawsze w oczy razi zaściankowe myślenie, ksenofobia i brak tolerancji. Ludzi tu boli każda odmienność - od drobiazgów w wyglądzie, po styl życia, jedzenia, poglądy na życie. Jednocześnie istnieje "fantastyczne" przekonanie o naszej wyjątkowej roli w historii świata (którą to historię nota bene niewielu Polaków zna). Nie mogę znieść tej narodowej martyrologii wyzierającej ze wszystkich stron, jeszcze trochę i strach będzie otworzyć lodówkę.
Żal mi, że u nas patriotyzm oznacza podziały na lepszych i gorszych, na Polaków sztucznych i Polaków prawdziwych. Szkoda, że oznacza on już tylko przepychanki, machanie flagami przed kamerą i zdrowaśki na Krakowskim Przedmieściu.
Przykro mi, że hom......ualistów i ludzi innych ras często w tym kraju traktuje się jak trędowatych, grozi im lincz i pobicia, a wszystko za ogólnym, społecznym przyzwoleniem.... I w sumie wymieniać można by jeszcze długo długo ale obejrzyjcie sobie "Dzień świra". To właśnie my - Polacy. A w końcowej modlitwie Polaka jest tak wiele prawdy.

Son ziyaretler

Toplam ziyaretçi: 5052
12 dakika önce
5 saat önce
7 saat önce
10 saat önce
14 saat önce
14 saat önce
16 saat önce
23 saat önce
1 gün önce

Duvar