Imperator

Érdeklődés:: women, men
Keresek:: szórakozás
Zodiac sign: oroszlán
Szülinap: 1978-08-21
belépett: 2018.09.01
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników,złodziei,zdrajców i oszustów,nie są ich ofiarami.Są ich wspólnikami".— George Orwell
Pontok412Több
Következő szint: 
Szükséges pontok: 588
Legutóbbi játék

Játékaktivitás

Poker Texas Hold'em

Poker Texas Hold'em

Befejezett JátékNyert zseton
927055,93 mld
Rebuy king
Deep Purple
Unbreakable
Rebuy king
Rebuy king
Bingo

Bingo

Befejezett JátékNyert zseton
89944,41 mil
Bingo Factory
Marksman
Bingo Lover
Bingo Lover
Bingo Lover

Ajándékok

Ajándékok : 77

Magamról

Rólam
Ironia i sarkazm pozwalają mi znosić głupotę innych ((:
Érdeklődés
Powtarzam WSZYSTKIM,którzy już dziś czują się zniewoleni oraz wszystkim tym,którzy zniewoleni będą.Nie miejcie wątpliwości."Naczelnik" i jego ekipa zmierzają prostą drogą do totalitaryzmu... TOTALITARYZM - system rządów (reżim polityczny) w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.
Kedvenc filmek
https://www.youtube.com/watch?v=Xbck-KBUwlI& https://www.youtube.com/watch?v=nQu9rKkNIWs& Mieszanka Gomułki, Cyrankiewicza i Jaruzelskiego. Trybunał Stanu i długi wyrok.
Kedvenc zenék
https://www.youtube.com/watch?v=hZ8su8s8mOI&
Kedvenc könyvek
KONSTYTUCJA
Szeretem
Ludzi z poczuciem humoru
Nem szeretem
Mnie zawsze w oczy razi zaściankowe myślenie, ksenofobia i brak tolerancji. Ludzi tu boli każda odmienność - od drobiazgów w wyglądzie, po styl życia, jedzenia, poglądy na życie. Jednocześnie istnieje "fantastyczne" przekonanie o naszej wyjątkowej roli w historii świata (którą to historię nota bene niewielu Polaków zna). Nie mogę znieść tej narodowej martyrologii wyzierającej ze wszystkich stron, jeszcze trochę i strach będzie otworzyć lodówkę.
Żal mi, że u nas patriotyzm oznacza podziały na lepszych i gorszych, na Polaków sztucznych i Polaków prawdziwych. Szkoda, że oznacza on już tylko przepychanki, machanie flagami przed kamerą i zdrowaśki na Krakowskim Przedmieściu.
Przykro mi, że hom......ualistów i ludzi innych ras często w tym kraju traktuje się jak trędowatych, grozi im lincz i pobicia, a wszystko za ogólnym, społecznym przyzwoleniem.... I w sumie wymieniać można by jeszcze długo długo ale obejrzyjcie sobie "Dzień świra". To właśnie my - Polacy. A w końcowej modlitwie Polaka jest tak wiele prawdy.

Legutóbbi látogatások

Összes látogatás: 4754
40 perc óta
1 óra óta
1 óra óta
2 óra óta
3 óra óta
4 óra óta
5 óra óta
5 óra óta
5 óra óta

Fal