Sara7038

 
הצטרף: 29/04/2019
Wsłuchuj się w swoje myśli, które płyną przez Twoje serce, bo w nich gra zawsze najpiękniejsza muzyka❤️
נקודות44עוד
Next level: 
Points needed: 156
Last game
Last Temple

Last Temple

Last Temple
לפני 2 ימים

Szczęśliwgo Nowego Roku 2022

♥️ Z okazji nadchodzącego wielkimi krokami Nowego Roku 2022, pragnę Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niechże ten Nowy Rok okaże się dla Ciebie szczodrym i łaskawym we wszystkie wyżej wspomniane dary, Sylwester zaś niech będzie wyśmienitą i udaną zabawą. Do Siego Roku!Życzy Gabi♥️Pozdrawiam serdecznie♥️


Wesołych Świąt

???Gdy Gwiazda w Betlejem pierwszy promień rzuci, Niech odejdzie w nicość wszystko, co nas smuci, Radość niech panuje w całym ludzkim rodzie, Bóg raz jeden w życiu na ten świat przychodzi. Łamiąc się opłatkiem jak każe nam zwyczaj. Niech zapłoną szczęściem rozjaśnione lica. W tym akcie składajmy najlepsze życzenia, Niech to, co nas łączy, nigdy się nie zmienia. Niech smutek z cierpieniem staną na uboczu By nigdy brylantem łzy nie szkliły oczu. A szczęściem i zdrowiem niechaj los nas darzy, Byśmy o tych stanach nie musieli marzyć. Ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia Wszystkiego co Najlepsze .???


Miłość

"Miłość to jedna dusza w dwóch ciałach"?


Nauczmy się

Nauczmy się patrzeć na siebie, a nie tylko widzieć swe twarze, posłużmy się zmysłem w potrzebie, nim człowiek człowieka ukarze. Nauczmy się słuchać, nie słyszeć, niech słowa na dłużej zostaną, przestańmy na siebie krzyczeć, nim serca kolejne się zranią. Nauczmy się kochać, bez słowa, niech liczą się tylko czyny, dzisiaj zacznijmy od nowa, od chłopca i od dziewczyny. Nauczmy się z sercem przychodzić, patrzeć nim, słyszeć to bicie, przestańmy od siebie odchodzić, nauczmy się, co to jest życie.?„Dla tych, którzy odeszli”

Dla tych
którzy odeszli w nieznany świat,
płomień na wietrze
kołysze wiatr.Dla nich tyle kwiatów
pod cmentarnym murem
i niebo jesienne
u góry Dla nich
harcerskie warty
i chorągiewek gromada,
i dla nich ten dzień
– pierwszy dzień listopada.