kobietka1966

Starea civilă: casatorit/ă
Interesat de: femei, bărbaţi
Caut relaţii de: distracţie
Zodiac sign: balanţă
Data naşterii: 1966-10-02
Adăugat: 24.07.2009
Piękna jest ta Twoja dusza,wiesz? Pachnie poziomkami znalezionymi głęboko w lesie. Słodkokwaśne,dzikie poziomki.
Puncte307Mai mult
Nivelul următor: 
Puncte necesare: 693
Ultimul joc jucat
Mahjong

Mahjong

Mahjong
19 ore în urma

Activitatea de joc:

Mahjong

Mahjong

Joc CompletCel mai bun Rezultat
15678101267
Mahjon-key
Mahjon-key
Mahjon-key
Mahjon-key
Mahjon-key
Bingo

Bingo

Joc CompletCredite Câştigate
23255256,73mil
Bingo Factory
Bee Lucky
Bingo Factory
Bingo Factory
Bingo Factory

Cadouri

Cadouri: 404

Imagini

Ceva despre persoana mea

Despre mine
To jest takie bez sensu, ze całe życie się z a p i e r d a l a , pielęgnuje wszystkie odmiany nerwicy a i tak umrze się z odleżynami i w pieluchach a wszystkie rzeczy : zdjęcia książki, płyty, ciuchy ktoś w y p i r d o l i na śmietnik z którego wezmą to żule,żeby sprzedać bo im się chce pić alkohol.
Interesat/ă de
... Istnieje pewien niewidzialny człowiek! Który żyje w niebie! Obserwuje wszystko co robisz, każdej minuty, każdego dnia! Ten niewidzialny człowiek ma specjalną listę, dziesięć rzeczy, których nie chce, żebyś robił. A jeśli zrobisz którąkolwiek z tych rzeczy, to ma specjalne miejsce, pełne ognia, dymu, tortur i katuszy, gdzie ześle cię, żebyś cierpiał, palił się, krztusił, krzyczał i płakał, przez całą wieczność, aż do końca czasu! Ale... on cię kocha! On cię kocha! Kocha cię... i chce kasy! On zawsze chce kasy! Jest nieskończenie potężny, mądry, wszechmogący, wszechwiedzący, ale... jakoś nie ma smykałki do kasy! (Carlin)
Filmele favorite
http://youtu.be/NXexOSQeVxo http://youtu.be/6bT-uiNcoGc
Muzica favorita
http://www.youtube.com/watch?v=rS9XHXfPx8A Ten utwór to skarb! Sprawia, że moje serce ze wzruszenia drży a łzy same cisną się do oczu. Ta pieśń wywołuje u mnie takie emocje ; dlatego wracam do niej nieustannie i wracać będę! Tak pięknej muzyki warto słuchać, bo koi wszystko,absolutnie wszystko co złe w zyciu,trudne.Bynajmniej ja nie potrafię słuchać jej obojętnie....niestety jałowe i bez przekazu piosenki lansowane obecnie przez media nie trafiają do mnie zupełnie...to tyle;
Cărţile favorite
Kto w biegu do gwiazd ustał,lub nigdy biec nie umiał.
Nie pozna tego smaku nigdy,ubogi duchem patrzy i spala się.W swojej małości,miernocie jest bezsilny.Niekochany nie kocha.Zaskoczony końcem żywota miota się bezsilnie.
Lucruri care-mi plac
Lubię mocną herbatę, gorzką kawę nierozpuszczalną, kolorowe ubrania,torebki, wysokie obcasy,nawet perfumy...obcisłe jeansy,szum morza, słońce zdecydowanie lubię słońce,głośną muzykę,lubię mieć dobry nastrój,lubię ludzi... choć czasem tylko z daleka, lubię być doceniana, pisać wiersze czarnym długopisem,spacerować w deszczu.Lubię słowa na papierze,słowa do czytania,lubię róże,marzyć,mieć wytuszowane rzęsy, pomadkę na ustach, ciepły wiatr na twarzy.Milkę truskawkową, czerwone słodkie wino, Carlsberga, i wódkę Bolsa,duże miękkie fotele, lubię czuć, wspominać....
Lucruri care nu-mi plac
Porażek i ryzyka.Trudnych wyborów.Zgiełku.Blichtru.Płytkiej wyobrazni.Rozmów o mnie, a nie ze mną.

Ultimele vizite

Număr total de vizite: 116107
2 ore în urmă
5 ore în urmă
12 ore în urmă
13 ore în urmă
15 ore în urmă
17 ore în urmă
17 ore în urmă
19 ore în urmă
21 ore în urmă

Gard