Imperator

I want to play with: women, men
Looking for: entertainment
Zodiac sign: leeuw
Verjaardag: 1978-08-21
lid geworden: 01-09-2018
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników,złodziei,zdrajców i oszustów,nie są ich ofiarami.Są ich wspólnikami".— George Orwell
Punten412Meer
Volgend niveau: 
Benodigde punten: 588
Last game

Games activity

Poker Texas Hold'em

Poker Texas Hold'em

Spellen VoltooidChips Gewonnen
927055,93 milj
Rebuy-koning
Deep Purple
Unbreakable
Rebuy-koning
Rebuy-koning
Bingo

Bingo

Spellen VoltooidChips Gewonnen
89944,41 mln
Bingo Factory
Marksman
Bingo Lover
Bingo Lover
Bingo Lover

Geschenken

Geschenken: 77

Something about me

Over mij
Ironia i sarkazm pozwalają mi znosić głupotę innych ((:
Interests
Powtarzam WSZYSTKIM,którzy już dziś czują się zniewoleni oraz wszystkim tym,którzy zniewoleni będą.Nie miejcie wątpliwości."Naczelnik" i jego ekipa zmierzają prostą drogą do totalitaryzmu... TOTALITARYZM - system rządów (reżim polityczny) w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.
Favorite movies
https://www.youtube.com/watch?v=Xbck-KBUwlI& https://www.youtube.com/watch?v=nQu9rKkNIWs& Mieszanka Gomułki, Cyrankiewicza i Jaruzelskiego. Trybunał Stanu i długi wyrok.
Favorite music
https://www.youtube.com/watch?v=hZ8su8s8mOI&
Favorite books
KONSTYTUCJA
Dingen waar ik van hou
Ludzi z poczuciem humoru
Dingen waar ik niet van hou
Mnie zawsze w oczy razi zaściankowe myślenie, ksenofobia i brak tolerancji. Ludzi tu boli każda odmienność - od drobiazgów w wyglądzie, po styl życia, jedzenia, poglądy na życie. Jednocześnie istnieje "fantastyczne" przekonanie o naszej wyjątkowej roli w historii świata (którą to historię nota bene niewielu Polaków zna). Nie mogę znieść tej narodowej martyrologii wyzierającej ze wszystkich stron, jeszcze trochę i strach będzie otworzyć lodówkę.
Żal mi, że u nas patriotyzm oznacza podziały na lepszych i gorszych, na Polaków sztucznych i Polaków prawdziwych. Szkoda, że oznacza on już tylko przepychanki, machanie flagami przed kamerą i zdrowaśki na Krakowskim Przedmieściu.
Przykro mi, że hom......ualistów i ludzi innych ras często w tym kraju traktuje się jak trędowatych, grozi im lincz i pobicia, a wszystko za ogólnym, społecznym przyzwoleniem.... I w sumie wymieniać można by jeszcze długo długo ale obejrzyjcie sobie "Dzień świra". To właśnie my - Polacy. A w końcowej modlitwie Polaka jest tak wiele prawdy.

Last visits

Total visits: 4736
1 dag geleden
1 dag geleden
2 dagen geleden
2 dagen geleden
2 dagen geleden
7 dagen geleden
8 dagen geleden
8 dagen geleden
8 dagen geleden

Wall