Imperator

علاقمند به: women, men
در جستجوی: تفریح
Zodiac sign: اسد (شیر)
تاریخ تولد: 1978-08-21
ملحق شده: 2018-09-01
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników,złodziei,zdrajców i oszustów,nie są ich ofiarami.Są ich wspólnikami".— George Orwell
امتیاز1٬139بقیه
مرحله بعد: 
Points needed: 1٬861

فعالیتهای بازی

پوکر تگزاس هولدم

پوکر تگزاس هولدم

بازیهای تمام شدهژتون برده
849655٫69 میلیارد
شاه خریداران
Unbreakable
شاه خریداران
True Blue
شاه خریداران

هدیه ها

تعداد هدیه ها: 76

در مورد من

درباره من
Ironia i sarkazm pozwalają mi znosić głupotę innych ((:
علاقمند به
Powtarzam WSZYSTKIM,którzy już dziś czują się zniewoleni oraz wszystkim tym,którzy zniewoleni będą.Nie miejcie wątpliwości."Naczelnik" i jego ekipa zmierzają prostą drogą do totalitaryzmu... TOTALITARYZM - system rządów (reżim polityczny) w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.
فیلمهای محبوب
https://www.youtube.com/watch?v=Xbck-KBUwlI& https://www.youtube.com/watch?v=nQu9rKkNIWs&
موسیقی محبوب
https://www.youtube.com/watch?v=hZ8su8s8mOI&
کتابهای مورد علاقه
KONSTYTUCJA
چیزهایی که دوست دارم
Ludzi z poczuciem humoru
چیزهایی که دوست ندارم
Mnie zawsze w oczy razi zaściankowe myślenie, ksenofobia i brak tolerancji. Ludzi tu boli każda odmienność - od drobiazgów w wyglądzie, po styl życia, jedzenia, poglądy na życie. Jednocześnie istnieje "fantastyczne" przekonanie o naszej wyjątkowej roli w historii świata (którą to historię nota bene niewielu Polaków zna). Nie mogę znieść tej narodowej martyrologii wyzierającej ze wszystkich stron, jeszcze trochę i strach będzie otworzyć lodówkę.
Żal mi, że u nas patriotyzm oznacza podziały na lepszych i gorszych, na Polaków sztucznych i Polaków prawdziwych. Szkoda, że oznacza on już tylko przepychanki, machanie flagami przed kamerą i zdrowaśki na Krakowskim Przedmieściu.
Przykro mi, że hom......ualistów i ludzi innych ras często w tym kraju traktuje się jak trędowatych, grozi im lincz i pobicia, a wszystko za ogólnym, społecznym przyzwoleniem.... I w sumie wymieniać można by jeszcze długo długo ale obejrzyjcie sobie "Dzień świra". To właśnie my - Polacy. A w końcowej modlitwie Polaka jest tak wiele prawdy.

آخرین بازدید از پروفایل

مشاهدات پروفایل: 4226
35 دقیقه قبل
1 روز قبل
1 روز قبل
1 روز قبل
1 روز قبل
1 روز قبل
1 روز قبل
1 روز قبل
1 روز قبل

دیوار