kobietka1966

وضعیت ارتباط: married
علاقمند به: women, men
در جستجوی: تفریح
Zodiac sign: میزان (ترازو)
تاریخ تولد: 1966-10-02
ملحق شده: 2009-07-24
Piękna jest ta Twoja dusza,wiesz? Pachnie poziomkami znalezionymi głęboko w lesie. Słodkokwaśne,dzikie poziomki.
امتیاز37بقیه
To keep level: 
Points needed: 163
آخرین بازی
بینگو

بینگو

بینگو
9 روز قبل

فعالیتهای بازی

ماجونگ

ماجونگ

بازیهای تمام شدهبهترین نتیجه
15842101267
Mahjon-key
Mahjon-key
Mahjon-key
Mahjon-key
Mahjon-key
بینگو

بینگو

بازیهای تمام شدهژتون برده
23456259٫73میلیون
Bingo Factory
Bee Lucky
Bingo Factory
Stone Combo
Bingo Factory
پوکر تگزاس هولدم

پوکر تگزاس هولدم

بازیهای تمام شدهژتون برده
2218931٫92میلیون
جک پات پوکر
Bright T-shirt
Welcome to MoneyLand
First Victory
First Battle

هدیه ها

تعداد هدیه ها: 405

تصاویر

در مورد من

درباره من
To jest takie bez sensu, ze całe życie się z a p i e r d a l a , pielęgnuje wszystkie odmiany nerwicy a i tak umrze się z odleżynami i w pieluchach a wszystkie rzeczy : zdjęcia książki, płyty, ciuchy ktoś w y p i r d o l i na śmietnik z którego wezmą to żule,żeby sprzedać bo im się chce pić alkohol.
علاقمند به
... Istnieje pewien niewidzialny człowiek! Który żyje w niebie! Obserwuje wszystko co robisz, każdej minuty, każdego dnia! Ten niewidzialny człowiek ma specjalną listę, dziesięć rzeczy, których nie chce, żebyś robił. A jeśli zrobisz którąkolwiek z tych rzeczy, to ma specjalne miejsce, pełne ognia, dymu, tortur i katuszy, gdzie ześle cię, żebyś cierpiał, palił się, krztusił, krzyczał i płakał, przez całą wieczność, aż do końca czasu! Ale... on cię kocha! On cię kocha! Kocha cię... i chce kasy! On zawsze chce kasy! Jest nieskończenie potężny, mądry, wszechmogący, wszechwiedzący, ale... jakoś nie ma smykałki do kasy! (Carlin)
فیلمهای محبوب
http://youtu.be/NXexOSQeVxo http://youtu.be/6bT-uiNcoGc
موسیقی محبوب
http://www.youtube.com/watch?v=rS9XHXfPx8A Ten utwór to skarb! Sprawia, że moje serce ze wzruszenia drży a łzy same cisną się do oczu. Ta pieśń wywołuje u mnie takie emocje ; dlatego wracam do niej nieustannie i wracać będę! Tak pięknej muzyki warto słuchać, bo koi wszystko,absolutnie wszystko co złe w zyciu,trudne.Bynajmniej ja nie potrafię słuchać jej obojętnie....niestety jałowe i bez przekazu piosenki lansowane obecnie przez media nie trafiają do mnie zupełnie...to tyle;
کتابهای مورد علاقه
Kto w biegu do gwiazd ustał,lub nigdy biec nie umiał.
Nie pozna tego smaku nigdy,ubogi duchem patrzy i spala się.W swojej małości,miernocie jest bezsilny.Niekochany nie kocha.Zaskoczony końcem żywota miota się bezsilnie.
چیزهایی که دوست دارم
Lubię mocną herbatę, gorzką kawę nierozpuszczalną, kolorowe ubrania,torebki, wysokie obcasy,nawet perfumy...obcisłe jeansy,szum morza, słońce zdecydowanie lubię słońce,głośną muzykę,lubię mieć dobry nastrój,lubię ludzi... choć czasem tylko z daleka, lubię być doceniana, pisać wiersze czarnym długopisem,spacerować w deszczu.Lubię słowa na papierze,słowa do czytania,lubię róże,marzyć,mieć wytuszowane rzęsy, pomadkę na ustach, ciepły wiatr na twarzy.Milkę truskawkową, czerwone słodkie wino, Carlsberga, i wódkę Bolsa,duże miękkie fotele, lubię czuć, wspominać....
چیزهایی که دوست ندارم
Porażek i ryzyka.Trudnych wyborów.Zgiełku.Blichtru.Płytkiej wyobrazni.Rozmów o mnie, a nie ze mną.

آخرین بازدید از پروفایل

مشاهدات پروفایل: 116528
1 روز قبل
1 روز قبل
1 روز قبل
3 روز قبل
3 روز قبل
3 روز قبل
3 روز قبل
3 روز قبل
4 روز قبل

دیوار